Tiirikoja Puhkemaja on ajutiselt suletud.

2005. aaastal alustasime majutusettevõtte arendamisega Ida-Virumaa serval asuvas Vilusi külas. Endise Oja Talu maad, mida kunagi kasutati põllumaadena, olid aastaid seisnud kasutuseta. Peipsi järve kaldad, mis olid aastatega ligipääsmatuks muutunud, said puhastatud võsast, pilliroost ja sodist.

Meie moto “Peipsi paistma” on nakatanud ka teisi külaelanikke ja tänaseks on meie külas puhastatud hulgaliselt rannajoont, rannaniidud on taas niidetud ja muutunud inimestele meeldivaks jalutuskohaks. Meie puhastatud rannasopp on saanud lemmikpaigaks paljudele veelindudele – pardiperedele meeldib sulistada meie kuivenduskraavis, haigrud ja vesikanad tiirlevad madalas vees omaette, liivakünkad meelitavad kohale hulgaliselt kaldapääsukesi ja luigepaar on leidnud selle koha meeldiva ja turvalisena oma pesa ehitamiseks.

Tiirikoja puhkekeskus pakub hetkel majutust (toad, telkiminekaravaniplats) toitlustust, seminariruumi, sauna ja hulgaliselt vabaaja veetmise võimalusi. Sobime nii läbisõitjale öömajaks, romantiliseks lõkkeõhtuks kallimaga, rahulikuks ja privaatseks puhkepaigaks perega, väiksemale rühmale koolituseks, kui ka aktiivseks nädalalõpuks veespordi huvilistele. Purjekad, purilauad ja purjelauad on meil kohapeal olemas.

Järv on meie rikkus ja selle erinevaid võimalusi püüame ka teile pakkuda. Kalamees leiab end kui kala vees, väikene koolitus teeb igaühest kapteni pisemale purjekale.

Lastele on piisavalt madalat vett, kus sulistada või kasutada erinevaid veesõidukeid, palli- ja mänguplatsil saab arendada erinevaid tegevusi. Nagu igas eesti külas oli külakiik , nii on ka meie kiik saanud klientidele lemmikpaigaks.

Ida Virumaa looduses on palju huvitavat mida matkajale või autoturistile võimalik pakkuda. Kõiki huvilisi oleme nõus abistama kas teabe või loodusmatka organiseerimisel. Võimalik tellida päevaseid reisimarssruute.

panoraam_merele_01